kontakt
polski english deutsch
Czym się zajmujemy - tworzeniem gier przegladarkowych
Produkcje Browser Play

 

Nasze realizacje gier, na zamówienie dla naszych klientów:

 

Mniejsze gry robione na zamówienie:


  • 1. Gra reklamowa dla StudioSunLight

  • 2. Gra reklamowa dla T&S Group Poland

 

W trakcie realizacji:


  • 1. CityPlay

  • 1. CodzienneWybory

  • 2. OpenSkyTycoon

 

Na etapie przedprodukcyjnym - pomysły na gry:
(Chcesz zainwestować? Nie masz pomysłu na grę?)


  • 1. LifeInGame.com - projekt gry jakiej jeszcze nie ma w sieci!

  • 2. 2dReality.com - nasz firmowy unikalny projekt gry przeglądarkowej.

  • 3. FlirtGa.me

 

UWAGA: Posiadamy własne ciekawe i oryginalne projekty gier (na etapie przedprodukcyjnym). Nawiążemy współpracę z osobami chcącymi zainwestować w branży gier Internetowych.

 

Masz pytania? Napisz do nas

Projekt i wykonanie: CoolPage.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone przezBrowser Play - tworzenie gier

Kilka słów o nas i o grach: Tworzenie gier to nasza pasja! Social games, mobile games, advergaming, gry przeglądarkowe to nowy dynamiczny rynek z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Tworzenie gier online, gier przeglądarkowych oraz gry sieciowe to "temat rzeka". Tak jak portale, serwisy z ogłoszeniami nie mogą już dużo nowych rzeczy dla odbiorców zaoferować (poza samą treścią), tak gry przeglądarkowe dają ogromne możliwości rozwoju, też na rynku międzynarodowym. Gry jak produkty nie są ograniczone do miejsca sprzedaży czy wysyłki. Gry online to dostęp do milionów graczy za pomocą np. Facebook'a.
Gry przeglądarkowe są mniej wymagające sprzętowo niż tradycyjne gry, dzięki temu są dostępne dla szerokiej grupy odbiorców. Gra małym nakładem finansowym może być zarówno dostępna na PC (dowolny system) na Android'a, na Mac'a (iOS), laptopy, na iPhona, na iPada, i inne urządzenia mobilne. Product placement w grach to nowoczesna i efektywna forma reklamy, która może być kierowana do odbiorców potencjalnie zainteresowanych, a nie do dużej ilości z małą skutecznością.