kontakt
polski english deutsch
Czym się zajmujemy - tworzeniem gier przegladarkowych
Produkcje Browser Play

Nasze realizacje gier przeglądarkowych:

 • Wersja robocza: Suszek i kropelka

  Gra na specjalne zamówienie, wykonania do działania w pionowo ustawionej interaktywnej gablocie. Gra przeznaczona dla dzieci z przesłaniem w tematyce niemarnowania wody.

 • Wersja robocza: Puzzle

  Realizujemy dla naszych klientów gry typu puzzle (też inne rodzaje, np: memory, kopalnia diamentów), które są dostosowane do ich brandu. Gry takie idealnie nadają się do prowadzenia akcji konkursowych i angażowania społeczności.

 • Prezentacja wideo: 25Airports.pl Wersja robocza: 25Airports.coolpage.pl

  Jest to gra w której gracz zarządza własnym lotniskiem, tworzy swoją flotę samolotów i dochodowe połączenia między innymi lotniskami. Jednak z najbardziej rozbudowanych gier które tworzyliśmy pod względem funkcjonalnym, mechaniki gry oraz graficznym.

 • Prezentacja wideo: MadCinema.pl

  Chcesz prowadzić swoje kino? Chcesz poznać zasady działania kina? Kupuj filmy, ulepszaj swoje kino itp. Zapraszamy do gry!

 • Prezentacja wideo: GraFirma.pl - wersja robocza: GraFirma.coolpage.pl

  Gra wspierająca szkolenia w zakresie ekonomii, prowadzenia biznesu i angażowania współpracy w grupach studentów.

 • Prezentacja wideo: Transport-Tycoon.com - wersja robocza: Transport-Tycoon.coolpage.pl

  Jedna z bardziej innowacyjnych gier jakie stworzyliśmy. Na podstawie pomysłu od klienta, aby stworzyć grę o transporcie... rozwinęliśmy pomysł o wykorzystanie do gry realnych map i realnych lokalizacji. Do budowy gry wykorzystaliśmy dedykowane fotorealistyczne rendery pojazdów.

  Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij tu aby dowiedzieć się więcej o tej grze!

 • Prezentacja wideo: MakeMMO.com

  Kreator gier przeglądarkowych. Za jego pomocą użytkownicy mogą tworzyć własne gry przeglądarkowe.


  Chcesz wiedzieć więcej o tej realizacji gry? Kliknij tu aby dowiedzieć się więcej!
 • Prezentacja wideo: CodzienneWybory.pl

  Gra przeglądarkowa dla Bank Żywności z Olsztyna. Gra pomagająca szerzyć ideę niemarnowania żywności, poprawne przechowywanie i wykorzystywanie.

 • Wersja robocza: FunSwan

  Gra na konkurs, gra do wykorzystania podczas targów.

 

 

Inne gry przeglądarkowe, które realizowaliśmy (małe produkcje, gry reklamowe, gry do konkursów, gry na etapie przedprodukcyjnym itp.):


 

 

UWAGA: Posiadamy własne ciekawe i oryginalne projekty gier (na etapie przedprodukcyjnym). Nawiążemy współpracę z osobami chcącymi zainwestować w branży gier Internetowych.

 

Masz pytania? Napisz do nas

Projekt i wykonanie: CoolPage.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone przezBrowser Play - tworzenie gier

Kilka słów o nas i o grach: Tworzenie gier to nasza pasja! Social games, mobile games, advergaming, gry przeglądarkowe to nowy dynamiczny rynek z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Tworzenie gier online, gier przeglądarkowych oraz gry sieciowe to "temat rzeka". Tak jak portale, serwisy z ogłoszeniami nie mogą już dużo nowych rzeczy dla odbiorców zaoferować (poza samą treścią), tak gry przeglądarkowe dają ogromne możliwości rozwoju, też na rynku międzynarodowym. Gry jak produkty nie są ograniczone do miejsca sprzedaży czy wysyłki. Gry online to dostęp do milionów graczy za pomocą np. Facebook'a.
Gry przeglądarkowe są mniej wymagające sprzętowo niż tradycyjne gry, dzięki temu są dostępne dla szerokiej grupy odbiorców. Gra małym nakładem finansowym może być zarówno dostępna na PC (dowolny system) na Android'a, na Mac'a (iOS), laptopy, na iPhona, na iPada, i inne urządzenia mobilne. Product placement w grach to nowoczesna i efektywna forma reklamy, która może być kierowana do odbiorców potencjalnie zainteresowanych, a nie do dużej ilości z małą skutecznością.