kontakt
polski english deutsch
Czym się zajmujemy - tworzeniem gier przegladarkowych
Dlaczego warto zainwestować w grę

Rynek gier przeglądarkowych rozwija się dynamicznie. W Polsce to dopiero początki! Warto się załapać na tą nową "falę".

Mamy możliwość dotarcia do milionów graczy, na międzynarodowym rynku.

Gry które wykonujemy są publikowane np. za pomocą: Facebook, Twitter, MySpace i innych. Za pomocą już istniejących konta na portalach społecznościowych gracze mogą się logować do gry bez potrzeby podawania dodatkowych danych. Dzięki temu dane gracza są bezpieczne, a samo przyłączenie się do gry jest bardzo szybkie.

Grę można wykonać stosunkowo małym nakładem finansowym, przy szybkim zwrocie takiej inwestycji. Gra może zarabiać na siebie już po paru miesiącach od publikacji. Grę przeglądarkową możemy wykonać jako jednorazowy produkt lub jako stale rozwijany projekt, wciągający graczy na miesiące lub nawet lata do wspólnej zabawy. Stale rozwijana gra może generować stałe powiększający się zysk.

Możemy zaproponować własne ciekawe i unikalne pomysły na grę. Tworzymy kompleksowo projekty też na etapie przedprodukcyjnym.

Projekty robimy kompleksowo, od pomysłu, poprzez wykonanie i na prowadzeniu oraz rozwoju projektu kończąc. Klient poza inicjalnym finansowaniem nie musi niczym się zajmować. Już po kilku miesiącach jedynie zbiera zyski.

 

Masz pytania? Napisz do nas


Projekt i wykonanie: CoolPage.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone przezBrowser Play - tworzenie gier

Kilka słów o nas i o grach: Tworzenie gier to nasza pasja! Social games, mobile games, advergaming, gry przeglądarkowe to nowy dynamiczny rynek z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Tworzenie gier online, gier przeglądarkowych oraz gry sieciowe to "temat rzeka". Tak jak portale, serwisy z ogłoszeniami nie mogą już dużo nowych rzeczy dla odbiorców zaoferować (poza samą treścią), tak gry przeglądarkowe dają ogromne możliwości rozwoju, też na rynku międzynarodowym. Gry jak produkty nie są ograniczone do miejsca sprzedaży czy wysyłki. Gry online to dostęp do milionów graczy za pomocą np. Facebook'a.
Gry przeglądarkowe są mniej wymagające sprzętowo niż tradycyjne gry, dzięki temu są dostępne dla szerokiej grupy odbiorców. Gra małym nakładem finansowym może być zarówno dostępna na PC (dowolny system) na Android'a, na Mac'a (iOS), laptopy, na iPhona, na iPada, i inne urządzenia mobilne. Product placement w grach to nowoczesna i efektywna forma reklamy, która może być kierowana do odbiorców potencjalnie zainteresowanych, a nie do dużej ilości z małą skutecznością.