kontakt
polski english deutsch
Cym się zajmujemy

10:00-18:00

od poniedziałku do piątku


11:00-17:00

w soboty

Skontaktuj się z Browser Play

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

Napisz proszę jak najwięcej o swoim pomyśle. A może mamy coś zaproponować? Jeśli tak to w jakiej tematyce? A może są w sieci już podobne rozwiązania? Prześlij linki do przykładów. A może masz już przynajmniej ogólną specyfikację?Imię i nazwisko *
Telefon
Adres email: *
Treść wiadomości *
Wyślij do nas wiadomość

e-mail: biuro@broplay.com

tel. kom.: 0 696 969 990

godziny pracy: 10:00-19:00

Zapraszamy do kontaktu!

Projekt i wykonanie: CoolPage.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone przezBrowser Play - tworzenie gier

Kilka słów o nas i o grach: Tworzenie gier to nasza pasja! Social games, mobile games, advergaming, gry przeglądarkowe to nowy dynamiczny rynek z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Tworzenie gier online, gier przeglądarkowych oraz gry sieciowe to "temat rzeka". Tak jak portale, serwisy z ogłoszeniami nie mogą już dużo nowych rzeczy dla odbiorców zaoferować (poza samą treścią), tak gry przeglądarkowe dają ogromne możliwości rozwoju, też na rynku międzynarodowym. Gry jak produkty nie są ograniczone do miejsca sprzedaży czy wysyłki. Gry online to dostęp do milionów graczy za pomocą np. Facebook'a.
Gry przeglądarkowe są mniej wymagające sprzętowo niż tradycyjne gry, dzięki temu są dostępne dla szerokiej grupy odbiorców. Gra małym nakładem finansowym może być zarówno dostępna na PC (dowolny system) na Android'a, na Mac'a (iOS), laptopy, na iPhona, na iPada, i inne urządzenia mobilne. Product placement w grach to nowoczesna i efektywna forma reklamy, która może być kierowana do odbiorców potencjalnie zainteresowanych, a nie do dużej ilości z małą skutecznością.