kontakt
polski english deutsch
Czym się zajmujemy - tworzeniem gier przegladarkowych
Czym zajmuje sie BrowserPlay

BroPlay to dział firmy CoolPage.pl specjalizujący się w tworzeniu przeglądarkowych gier internetowych.

Zajmujemy się budową gier z wykorzystaniem języków działających po stronie klienta (JavaScript, HTML5 itp.) oraz serwera. Gry są dostępne z dowolnej przeglądarki internetowej na urządzeniach desktop i mobilnych.

Tworzymy dedykowane rozwiązania oraz mamy kilka gotowych rozwiązań, które możemy dostosować dla klienta.

Dla nas najważniejsza jest oryginalność i unikalność projektowanych gier!

Masz pytania? Napisz do nas

Projekt i wykonanie: CoolPage.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone przezBrowser Play - tworzenie gier

Kilka słów o nas i o grach: Tworzenie gier to nasza pasja! Social games, mobile games, advergaming, gry przeglądarkowe to nowy dynamiczny rynek z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Tworzenie gier online, gier przeglądarkowych oraz gry sieciowe to "temat rzeka". Tak jak portale, serwisy z ogłoszeniami nie mogą już dużo nowych rzeczy dla odbiorców zaoferować (poza samą treścią), tak gry przeglądarkowe dają ogromne możliwości rozwoju, też na rynku międzynarodowym. Gry jak produkty nie są ograniczone do miejsca sprzedaży czy wysyłki. Gry online to dostęp do milionów graczy za pomocą np. Facebook'a.
Gry przeglądarkowe są mniej wymagające sprzętowo niż tradycyjne gry, dzięki temu są dostępne dla szerokiej grupy odbiorców. Gra małym nakładem finansowym może być zarówno dostępna na PC (dowolny system) na Android'a, na Mac'a (iOS), laptopy, na iPhona, na iPada, i inne urządzenia mobilne. Product placement w grach to nowoczesna i efektywna forma reklamy, która może być kierowana do odbiorców potencjalnie zainteresowanych, a nie do dużej ilości z małą skutecznością.